WARUNKI ODSTĄPIENIA1. Klient będący Konsumentem (osoba fizyczną dokonującą ze Sprzedawcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową) ma prawo w ciągu 14 dni do zwrotu części lub całego zamówienia.

2. Termin do odstąpienia od Umowy wygasa w ciągu 14 dni, licząc od dnia następnego od daty, w której:

a) odebrano zamówienie,

b) osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie produktu,

c) otrzymano ostatnią część zamówienia, jeśli zamówienie było realizowane w częściach.

3. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy należy powiadomić Sprzedającego o tym fakcie przesyłając oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy na adres: sklep@izi-buciki.pl

Mogą Państwo również samodzielnie napisać oświadczenie odstąpienia od umowy wraz z numerem konta na które mamy dokonać zwrotu.

4. Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy klient ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Pieniądze zwracane są w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych od otrzymania zwracanego towaru.
5. Zwroty proszę adresować na następujące dane:


Agnieszka Całusińska ul.Starzyńskiego 2 m.3 42-224 Częstochowa, Śląskie NIP PL5732273912


6. Zwracany towar powinien zostać spakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. W przypadku gdy otrzymamy uszkodzony produkt kwota zwrotu może ulec obniżeniu.
7. Zwrot środków nastąpi na konto, z którego zamówienie zostało opłacone.